درباره ما

حفظ زیبایی هر فرد که به مانند هدیه ای الهی در اختیار وی قرار گرفته است بدون توجه به آرامش ذهنی و حفظ جایگاه و شأن انسانی وی، ممکن نمی باشد. از آنجایی که تجربه حس خوب زیبایی، در فضایی آرام بخش حق مسلم هر انسان زیبا دوستی است، کلینیکی مجهز و زیبا را تدارک دیده ایم تا عزیزانی که برای مراقبت از زیبایی خود اهمیت قائل اند، در محیطی به دور از هرگونه هیاهو، بتوانند به این امر مهم اهتمام ورزند.
افتخار داریم در کلینیک سپندار ره آورد ۱۵ سال تجربه ارزشمند و پشتوانه علمی را به حضورتان تقدیم داریم . این کلینیک مجهز به جدیدترین دستگاه ها مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد. تلاش خالصانه ما بازیابی سلامتی، جوانی و طراوت پوست شماست. در همین راستا صادقانه خود را به ارائه بهترین خدمات با برترین کیفیت متعهد می دانیم. ما در این کلینیک به تکریم و احترام مراجعین ارزشمندمان پایبندیم و تمام تلاش ما کسب رضایتمندی حداکثری شما عزیزان می باشد.
برنامه اختصاصی زیبایی شامل یک مسیر مشخص و زمان بندی شده برای زیبایی شماست. شما با داشتن این برنامه می دانید که در فواصل معین به چه نقاطی می رسید و نهایتاً مقصدتان چه خواهد بود. این برنامه می تواند شامل استفاده از انواع کرمها ، PRP ،تزریق ژل، بوتاکس، چربی و … باشد و مهم این است که این برنامه باتوجه به سن، نوع پوست، اجزاء چهره، سلایق و خواسته های شما طراحی می شود. بنابراین با توجه به معاینات انجام شده و موارد فوق این برنامه صرفاً مخصوص شما طراحی می شود.


امید است که به زودی توفیق دیدار شما را داشته باشیم.